شنبه 26 آبان 1397 - - 5 ژوئن 776
جستجوی پیشرفته - خدمات نصب شبکه
متن جستجو :
بخش :
تاریخ :
 از
 تا 
مرتب سازی بر اساس :
نوع مرتب سازی:
مطالب/ پشتیبانی تلفنی شبکه          
      مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران اولین و بزرگترین مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات کامپیوتر و پاسخگویی تلفنی مشکلات شبکه ( پشتیبانی شبکه - پشتیبانی سخت افزار ) می باشد . این مرکز با هدف ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی تلفنی به کاربران خانگی و کارشناسان شبکه راه اندازی گردیده است .
هسته اصلی مرکز پشتیبانی تلفنی از 2 بخش تشکیل گردیده است . بخش ویژه پاسخگوئی به سوالات کاربران خانگی و بخش ویژه کارشناسان و مدیران شبکه .

شنبه 7 آذر 1394
مطالب/ مشاوره خدمات شبکه          
      امروزه در بسیاری از سازمان ها و ارگانها واحد فن آوری اطلاعات (IT) ، هم به عنوان یک چالش و هم یک فرصت دیده می شود. این موضوع نشان دهنده این واقعیت است که فن آوری اطلاعات و مشاوره انفورماتیک تبدیل به یک پیش شرط مطلق برای رشد و موفقیت سازمانی، گردیده. به طور مختصر، یکی ازاصول منطقی موفقیت وجریان هرکسب و کاری ،فناوری اطلاعات می باشد.
شنبه 7 آذر 1394
مطالب/ آئین نامه سرویس دوره ای سیستمها          
      سرویس دوره ای مرکز خدمات پشتیبانی انفورماتیک ایران با استفاده از استانداردهای ITIL بوده که در مورد تجهیزات سیستم کامپیوتر و چاپگر بشرح زیر است :
سه شنبه 30 ارديبهشت 1393
مطالب/ Service Desk چیست ؟          
      Service Desk مهمترین قابلیت و کاربرد IT Service Management ( ITSM ) بر اساس تعاریف Information Technology Infrastructure Library ( ITIL ) می باشد . و برای ایجاد یک نقطه اشتراک ( Single Point of Contact - SPOC ) بین کاربران و راضی نگه داشتن مشتری ها و راهم کنندگان خدمات IT بوجود آمد . تعداد بیشماری از سازمانها ، یک نقطه ارتباطی مشترک را برای پاسخگویی به مشتری ها ، کاربران و افراد مرتبط ( کاربر یا User به کسی گفته می شود که از سرویس استفاده می نماید و مشتری یا Customer به کسی اطلاق می شود که در ازای دریافت سرویس مبلغی را پرداخت کرده است ) ایجاد کرده اند .
دوشنبه 29 ارديبهشت 1393
صفحات/ محصولات و خدمات مدیریت شبکه          
      فروش آنتی ویروس تحت شبکه تراست پورت , آنتي ويروس تحت شبکه TrustPort, نمایندگی آنتی ویروس تحت شبکه Trustport در ایران ,نمایندگی آنتی ویروس Trustportدر ایران,فروش آنتی ویروس شبکه ای تراسپورت, نمایندگی فروش فایروال سایبروم, فروش ذخیره ساز کیونپ,فروش ذخیره ساز سینولوژی, فروش تین کلاینت لیوا Liva ,
شنبه 23 شهريور 1392
صفحات/ IRAN HELPDESK در یک نگاه          
      معرفی خدمات پشتیبانی شبکه
شنبه 23 شهريور 1392
صفحات/ پاسخگوی تلفنی مشکلات کامپیوتر          
      پاسخگوئی تلفنی مشکلات شبکه و پاسخگوئی تلفنی مشکلات سرور
شنبه 16 شهريور 1392
صفحات/ خدمات تعمیر و نگهداری شبکه          
     
شنبه 16 شهريور 1392
صفحات/ راهکار ارتباطات یکپارچه شبکه          
     
شنبه 16 شهريور 1392
صفحات/ نرم افزار جامع نظام پیشنهادات مدیریت شبکه          
     
چهارشنبه 13 شهريور 1392
12345678910...