شنبه 26 آبان 1397 - - 5 ژوئن 776
جستجوی پیشرفته - نصب سرور مجازی
متن جستجو :
بخش :
تاریخ :
 از
 تا 
مرتب سازی بر اساس :
نوع مرتب سازی:
مطالب/ پشتیبانی سخت افزار          
      پشتیبانی سخت افزار و پشتیبانی شبکه کامپیوتر يكي از واحدهاي مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران مي‌باشد كه وظيفه پشتیبانی سخت افزار و استفاده کننده آنها را در قالب قرارداد تعمیر و نگهداری سخت افزار دارد. این فرآيند شامل پيشگيري از خرابي ، نصب و راه‌اندازي، ارتقاء و تعميرات مي‌باشد که انجام کار بر اساس استاندارد فرآیند پشتیبانی سخت افزار و شبکه می باشد .
شنبه 7 آذر 1394
مطالب/ آموزش نصب و پشتیبانی فایروال Cyberoam          
     
يکشنبه 12 مرداد 1393
مطالب/ آموزش نصب VMware vSphere Web Client          
      آموزش نصب VMware vSphere Web Client در پشتیبانی و نگهداری سرور ESX
يکشنبه 12 مرداد 1393
مطالب/ آموزش نصب vcenter appliance          
      آموزش نصب vcenter appliance
شنبه 11 مرداد 1393
مطالب/ مخفی سازی سرور وب          
      پوشش دادن یا پنهان کردن یک وب سرور شامل از بین بردن جزییات هویتی ای است که هکرها می توانند برای کشف سیستم عامل و وب سرور نصب شده روی آن مورد استفاده قرار دهند.
شنبه 28 تير 1393
مطالب/ آشنایی با سرویس های Windows 2008          
      کسانی که با ویندوز سرور آشنایی دارند حتما بارها با این صفحه روبه رو شده اند. در این صفحه امکان نصب role های ویندوز سرور در اختیارتان قرار میگیرد.دراین مقاله در مورد این role ها و وظایفشان به اختصار صحبت میشود.
سه شنبه 24 تير 1393
مطالب/ نصب اینترنت اشتراکی کاربران HOTSPOT          
      کانون اینترنت (Internet Hotspot) نقطه اتصالی از نوع بی سیم است که سرویس دسترسی به اینترنت را در اختیار کاربران قرار می دهد.
دوشنبه 16 تير 1393
مطالب/ هک شدن ويندوز xp          
      هشتم آوريل روزي بود که مايکروسافت به‌طور رسمي پشتيباني‌اش را از روي ويندوز اکس‌پي 13 ساله برداشت. اين ويندوز از سال 2001 روي کامپيوترهاي خانگي نصب شده و تا‌کنون استفاده از آن ادامه دارد. همين اتفاق نخستین جرقه‌ها را درباره حمله به اين سيستم‌عامل به علت نبود پشتيباني و بسته‌هاي به‌روزرساني زد و خرابکاران اميدوار شدند بتوانند آن تعداد از کامپيوترهاي مبتني‌بر ويندوز اکس‌پي باقي‌مانده را هک کنند.
ماهيانه مايکروسافت تعدادي وصله براي سيستم‌عامل و نرم‌افزارهاي خود منتشر مي‌کند. اين روزها اين اتفاق خبر خوبي براي هکرها شده است زیرا احتمال مي‌دهند يکي از اين چندين وصله روي ويندوز اکس‌پي کارگر بيفتد و آسيب‌پذيري آن را مشخص کند و چون ديگر پشتيباني و به‌روزرساني نمي‌شود، بنابراين امکان رخنه فراهم شده است.

شنبه 24 خرداد 1393
مطالب/ نصب ترمینال سرویس ویندوز2008 بدون محدودیت          
     
يکشنبه 4 خرداد 1393
مطالب/ انتخاب چاپگر مناسب براي شبکه          
      دفاتر خانگي، شرکت‌هاي کوچک و شرکت‌هاي متوسط هر کدام شرايط متفاوتي در خصوص راه‌اندازي شبکه و نصب چاپگر اشتراکي دارند. به اشتراک گذاشتن چاپگر در شبکه مي‌تواند از طريق دستگاهي موسوم به Print Server صورت بگيرد. اين دستگاه، يک وسيله کوچک و جمع و جور است که به عنوان يک Node به شبکه متصل مي‌شود (يعني آدرس IP مي‌گيرد) و چاپگر به ان وصل مي‌شود. روش ديگر اين است که چاپگر را به يکي از کامپيوتر هي معمولي شبکه وصل و آن را Share کنيد. هر کدام از اين روش‌ها شما را نهايتاً به هدفي که داريد مي‌رسانند، يعني چاپگري خواهيد داشت که تمام کامپيوترها آن را مي‌بينند و مي‌توانند اسناد را به وسيله آن به چاپ برسانند. اما اين کار چاپگر شما را به يک "چاپگر شبکه" (يعني چاپگري که مخصوص شبکه طراحي و ساخته شده باشد) تبديل نمي‌کند. امروزه تمام چاپگرهاي شبکه خودشان داراي کانکتور شبکه هستند،
سه شنبه 30 ارديبهشت 1393
12345678